Witamy na stronach Moj-Bus.pl

Serwis Moj-Bus.pl ułatwia sprzedaż biletów autobusowych.

Korzyści dla przewoźnika

Korzystając z Moj-Bus.pl oszczędzacie Państwo czas i pieniądze.
System z założenia działa automatycznie. Oszczędza w związku z tym czas, który obecnie poświęcacie Państwo na zarejestrowanie rezerwacji lub tylko na poinformowaniu potencjalnego pasażera o dostępnych opcjach przejazdu. Ponieważ w naszym systemie skuteczna rezerwacja oznacza zakup biletu macie Państwo pewność, że miejsce będzie faktycznie zajęte. Dzięki temu macie Państwo możliwość bardziej optymalnego doboru pojazdu przeznaczonego do obsługi danego kursu i w konsekwencji zoptymalizowania kosztów i tym samym zmaksymalizowania przychodów.
Dodatkowo umożliwiając Waszym pasażerom korzystanie z kanału internetowego podnosicie Państwo prestiż Waszej firmy jako nowoczesnej i otwartej na potrzeby współczesnego klienta.

Podsumowując, korzystając z naszego serwisu zyskujecie Państwo:

  • możliwość prowadzenia sprzedaży przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu
  • możliwość zintegrowania serwisu z własną stroną internetową
  • pewność, że zarobicie na sprzedanej rezerwacji
  • oszczedności związane z automatyzacją procesu sprzedaży
  • miano nowoczesnej firmy otwartej na potrzeby klienta

"Prywatny" Moj-Bus.pl

Standardowo istnieje możliwość używania adresu strony w postaci nazwa_firmy.moj-bus.pl. Dane są wtedy ograniczone do danych związanych z konkretnym przewoźnikiem. Można więc traktować taką usługę jak specjalizowany serwis Państwa firmy i np. posługiwać się nim w materiałach reklamowych.
Możliwa jest również łatwa integracja ze stroną Państwa firmy np. poprzez umieszczenie ramki z zagnieżdżoną stroną naszego serwisu. W takim rozwiązaniu klient będzie miał możliwość wyboru tylko kursów świadczonych przez Państwa firmę.

Rozwiązanie techniczne

Serwis jest pomyślany jako rozszerzenie systemu informatycznego używanego przez Państwa firmę. W założeniu po jego wdrożeniu nie będzie więc wymagał dodatkowego wysiłku związanego z jego obsługą. Wymiana danych pomiędzy naszym serwisem, a Państwa oprogramowaniem odbywa się automatycznie. Jest to konsekwencją faktu, że serwis Moj-Bus.pl udostępnia API oparte o pliki XML. Umożliwia to stworzenie komunikacji z systemem informatycznym używanym przez firmę.
Ponieważ jesteśmy również producentem oprogramowania EasyBus do obługi firmy transportowej, najchętniej zaproponowalibyśmy Państwu skorzystanie również z tego rozwiązania. Oprogramowanie to standardowo ma dostępną opcję współpracy z systemem Moj-Bus.pl. Decydując się na wdrożenie obu rozwiązań zyskacie Państwo od razu system, który pomoże w codziennej pracy Waszej firmy, a dodatkowo rozszerzy Wasz kanał sprzedaży rezerwacji miejsc o internet.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tego typu rozwiązaniem chętnie je Państwu zaprezentujemy.

Skontaktuj się z nami

Obecnie serwis jest w fazie szybkiego rozwoju. W najbliższej przyszłości pojawią się nowe funkcjonalności, które w naszej ocenie przyniosą naszym klientom dodatkowe korzyści. Chętnie wysłuchamy uwag dotyczących tak biężącego działania systemu jak również sugestii związanych z jego rozwojem. Pomoże nam to prawidłowo ustawić priorytety i dostarczyć możliwie najszybciej najbardziej potrzebne funkcjonalności.

Zachęcamy do kontaktu mailowego na adres ogólny info@moj-bus.pl lub poprzez użycie formularza kontaktowego dostępnego na stronie. Mogą również Państwo kontaktować się z nami bezpośrednio. W sprawach technicznych z p. Mariuszem Kosowskim (e-mail: m.kosowski@moj-bus.pl), a w sprawach dotyczących zasad współpracy z p. Grzegorzem Nakoniecznym (e-mail: grzegorz.nakonieczny@moj-bus.pl)

kurs busa